Dywanik łazienkowy 80 × 50 cm – wyjątkowy element wyposażenia, który dopełni wnętrze łazienki

Urządzasz swoją łazienkę i szukasz produktów, które sprawią, że stanie się ona funkcjonalna, a przede wszystkim przytulna? Mamy dla Ciebie idealnego kandydata! Stylowy dywanik łazienkowy 80 × 50 cm z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Produkt świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, które potrzebują oryginalnego elementu wyposażenia – wyrazisty kolor przełamie każdy wystrój i doda mu charakteru.

Dywanik łazienkowy 80 × 50 cm jest w kolorze niebieskim. Produkt został wykonany z poliestru. Wymiary: długość: 50 cm, szerokość: 80 cm.

Oferowany dywanik łazienkowy 80 × 50 cm jest niezwykle miękki w dotyku i wytrzymały. Materiał użyty do jego wykonania zapewnia odporność na pleśnie i grzyby oraz łatwość utrzymania produktu w czystości.

Dywanik łazienkowy 80 × 50 cm to produkt, który świetnie sprawdzi się w Twojej łazience! Jego rozmiar pozwoli na umieszczenie go w dużej, jak również małej przestrzeni. Wysoka jakość wykonania, oraz praktyczne zastosowanie produktu pozwolą Ci z niego korzystać przez długi czas!

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 80 cm
Waga 0.26 kg
Do pobrania