Dywanik łazienkowy Marbella - niezbędny dodatek w Twojej łazience

Delikatny beż przywodzący na myśl gorące plaże Hiszpanii to kolor, który z pewnością wprowadzi Cię w przyjemny klimat. Południowo Hiszpańskie miasto Marbella to ciekawy kierunek na wakacyjny wypoczynek podczas urlopu. Ciepły klimat, morska bryza i ciekawa architektura sprawiają, że to idealne miejsce na odpoczynek. Jednak urlop nie zdarza nam się tak często jak mamy ochotę się zrelaksować. Stwórz w swojej łazience mini spa, gdzie będziesz mógł się odprężyć po ciężkim dniu.

Zrelaksuj się w gorącej kąpieli z olejkami eterycznymi i daj odpoczynek swoim mięśniom i umysłowi. To chwila tylko dla Ciebie, gdzie możesz przy ulubionej muzyce odprężyć się i naładować akumulatory. Jeżeli jesteś zwolennikiem szybkich prysznicy to spróbuj prysznic w chłodnej wodzie. Poprawia krążenie i odporność jednocześnie pobudzi Cię z samego rana. Idealny zamiast porannej kawy.

Wychodząc z wody nigdy nie stawaj na mokrych płytkach, stają się wtedy bardzo śliskie. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, połóż pod wanną lub prysznicem dywanik łazienkowy z antypoślizgowym podkładem Dzięki temu spokojnie i bez obaw możesz wyjść, żeby się osuszyć a dywanik wchłonie resztę wody. Dodatkowo dywanik Marbella charakteryzuje się niezwykłą miękkością i sprężystością, chodząc po nim gołymi stopami możesz poczuć się jak na miękkiej i puszystej chmurce.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 80 cm
Waga 0.28 kg
Do pobrania