Dywanik łazienkowy Polar - zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo po wyjściu z kąpieli

Głęboki, ciemny granat to kolor utożsamiany z elegancją, nowoczesnością i stylem glam. Jest zdecydowanie mocnym akcentem, nawet jeżeli w pomieszczeniu mamy tylko kilka elementów dekoracyjnych w tym kolorze, to przykuwają one uwagę. Pięknie łączy się z jasnymi kolorami takimi jak szarości czy biele, wtedy jego obecność jest jeszcze bardziej dostrzegalna. Jeżeli połączymy go z ciemnym grafitem lub szarością, granatowe dodatki będą uzupełnieniem tych barw.

Po ciężkim i długim dniu aby się odprężyć warto wziąć gorącą kąpiel lub prysznic. Ciepła woda pomoże Ci odprężyć mięśnie i zrelaksować umysł. Natomiast jeżeli chcesz rano się pobudzić do działania najlepszy będzie chłodny prysznic, który jednocześnie dobrze wpływa na układ krwionośny i odporność.

Wychodząc z wody nigdy nie stawaj na mokrych płytkach, stają się wtedy bardzo śliskie. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, połóż pod wanną lub prysznicem dywanik łazienkowy z antypoślizgowym podkładem Dzięki temu spokojnie i bez obaw możesz wyjść, żeby się osuszyć a dywanik wchłonie resztę wody. Dodatkowo dywanik Polar charakteryzuje się niezwykłą miękkością i sprężystością, chodząc po nim gołymi stopami możesz poczuć się jak na miękkiej i puszystej chmurce.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 80 cm
Waga 0.233 kg
Do pobrania