Dywanik łazienkowy Polar - zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo po wyjściu z kąpieli

Czarne dodatki w wystroju wnętrz mogą pełnić różne role. Czasem imponująco podkreślają inne kolory i materiały na przykład drewno czy złoto. Mogą też grać pierwsze skrzypce, gdzie mamy znaczną przewagę czerni nad innymi kolorami. Czasem czerń jest świetnym spoiwem do połączenia innych kolorów, które bez czarnego akcentu mogłyby wydawać się nie do końca pasujące.

Po ciężkim i długim dniu aby się odprężyć warto wziąć gorącą kąpiel lub prysznic. Ciepła woda pomoże Ci odprężyć mięśnie i zrelaksować umysł. Natomiast jeżeli chcesz rano się pobudzić do działania najlepszy będzie chłodny prysznic, który jednocześnie dobrze wpływa na układ krwionośny i odporność.

Wychodząc z wody nigdy nie stawaj na mokrych płytkach, stają się wtedy bardzo śliskie. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, połóż pod wanną lub prysznicem dywanik łazienkowy z antypoślizgowym podkładem Dzięki temu spokojnie i bez obaw możesz wyjść, żeby się osuszyć a dywanik wchłonie resztę wody. Dodatkowo dywanik Polar charakteryzuje się niezwykłą miękkością i sprężystością, chodząc po nim gołymi stopami możesz poczuć się jak na miękkiej i puszystej chmurce.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 80 cm
Waga 0.233 kg
Do pobrania