Dywanik łazienkowy Polar - zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo po wyjściu z kąpieli

Zimny beż to z pewnością jeden z bardziej neutralnych i uniwersalnych kolorów. Pięknie łączy się z innymi barwami, tworząc harmonijną równowagę. Szczególnie wyraźny staje się gdy jest w otoczeniu innych jasnych kolorów takich jak biele czy pastele.

Po ciężkim i długim dniu aby się odprężyć warto wziąć gorącą kąpiel lub prysznic. Ciepła woda pomoże Ci odprężyć mięśnie i zrelaksować umysł. Natomiast jeżeli chcesz rano się pobudzić do działania najlepszy będzie chłodny prysznic, który jednocześnie dobrze wpływa na układ krwionośny i odporność.

Wychodząc z wody nigdy nie stawaj na mokrych płytkach, stają się wtedy bardzo śliskie. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, połóż pod wanną lub prysznicem dywanik łazienkowy z antypoślizgowym podkładem Dzięki temu spokojnie i bez obaw możesz wyjść, żeby się osuszyć a dywanik wchłonie resztę wody. Dodatkowo dywanik Polar charakteryzuje się niezwykłą miękkością i sprężystością, chodząc po nim gołymi stopami możesz poczuć się jak na miękkiej i puszystej chmurce.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 80 cm
Waga 0.233 kg
Do pobrania