Pasiasty dywan w stylu boho. Dywan to wspaniały dodatek do każdego pomieszczenia. Ręcznie tkany z niezwykle miękkiej oraz wytrzymałej bawełny uprzytulni i ożywi każde wnętrze. Ciepła paleta barw oraz wzór w delikatne pasy sprawiają, że doskonale sprawdzi się on w aranżacjach w stylu boho czy retro.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Kolorowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Poliester
Materiał dodatkowy: Bawełna
Skład materiału: 70% Poliester
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Wzór: Abstrakcyjny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 7 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Dodaje domowego charakteru, Nietuzinkowe połączenie kolorystyczne, Ręczne wykonanie, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały, Wykonany z materiałów z recyklingu

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania