Bałwanek – figurka bożonarodzeniowa, która zachwyci Cię detalami

Szukasz ozdób, które sprawią, że Twój dom w czasie Bożego Narodzenia zyska przytulny klimat? Postaw na miniaturowe dekoracje z dostępnej u nas kolekcji Świąteczna Kraina. Figurka bałwanek to świetny wybór dla osób odczuwających tęsknotę za białymi świętami. Możesz ozdobić nią szafkę RTV, półkę z książkami lub stoik kawowy. Ten drobiazg nie potrzebuje zbyt dużo miejsca.

Ozdoba przedstawia trójkę dzieci podczas lepienia bałwana. W jej formie uwagę zwraca duża troska o wierne oddanie wyglądu oryginałów. Mnogość szczegółów i kolorów sprawia, że ta figurka bożonarodzeniowa będzie skupiała na sobie spojrzenia. Bałwanek wykonany jest z ceramiki, której zawdzięcza estetyczny wygląd oraz trwałość.

Dekoracyjny bałwanek z dziećmi świetnie sprawdzi się jako element zimowego miasta. Gdy dobierzesz do niego kilka innych miniaturek z naszej oferty, uda Ci się stworzyć malowniczą scenkę osadzoną w świątecznym klimacie. Im więcej Twoja "scenka" będzie zawierała elementów, tym większe będzie robiła wrażenia. Nadmienimy, że efekt końcowy takiego kreatywnego projektu jest ważny, ale równie dużo frajdy dostarczy Ci udział w nim.

Wymiary
Głębokość 4 cm
Szerokość 6,5 cm
Wysokość 6,5 cm
Waga 0.081 kg
Do pobrania