Choinka dekorowana – figurka bożonarodzeniowa w duchu tradycji

Nie ma lepszej dekoracji domu na Boże Narodzenie niż przystrojone bombkami, łańcuchami oraz światełkami drzewko. Dzięki niemu mamy poczucie, że to szczególny czas w roku. Właśnie tę szczyptę magii wprowadzi do Twojego wnętrza ceramiczna figurka świąteczna przedstawiająca ubieranie choinki. Zajmują się nim dzieciaki, które muszą korzystać z drabiny, by sięgnąć do gałęzi umieszczonych wyżej. To bardzo rozkoszny widok.

Figurka bożonarodzeniowa w formie choinki ma wymiary 7,5 × 10 × 5,5 cm. Jest raczej niewielka, ale za to bogata w szczegóły. W jej formie nie brakuje również kolorów, które świetnie oddają radosnego ducha świąt. Dekoracja zachowana jest w klimacie retro. Dzięki niej stworzona przez Ciebie aranżacja zyska niebanalny charakter.

Świąteczna choinka dobrze sprawdzi się jako ozdoba stolika kawowego w salonie, a także konsoli w przedpokoju. Możesz umieścić ją również w pokoju swoich pociech. Gdy połączysz ją z innymi figurkami dostępnymi w naszym sklepie, stworzysz Świąteczną Krainę, czyli miniaturową wioskę Świętego Mikołaja.

Wymiary
Głębokość 5,5 cm
Szerokość 7,5 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.098 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród