Dzieci na huśtawce – figurka bożonarodzeniowa, która zaprasza do zabawy!

W długie, chłodne wieczory czas mocno się dłuży. Mamy dla Ciebie pomysł na zajęcie, które umili Ci oczekiwanie na Boże Narodzenie i wprowadzi Cię w świąteczny nastrój. Jest nim budowanie Świątecznej Krainy. Figurka dzieci na huśtawce jest częścią dostępnej u nas kolekcji miniaturowych dekoracji, które pomogą Ci zbudować zimowe miasteczko od podstaw. Znajdziesz wśród nich figurki ludzi, a także domy, stragany oraz rozmaite pojazdy.

Figurka bożonarodzeniowa przedstawiająca dzieci na huśtawce ma bardzo realistyczny charakter. Zwróć uwagę na pompony przy ubraniach maluchów unoszące się pod wpływem ruchu. Tak duża troska o wierne oddanie detali podnosi atrakcyjność wizualną tej dekoracji. Ceramika nadaje jej należytą trwałość oraz ułatwia utrzymanie jej w czystości. Jej niewielkie wymiary (6,5 × 3,5 × 6 cm) sprawiają, że bez problemu znajdziesz dla niej odpowiednie miejsce w domu.

Świąteczna figurka wprowadzi ożywienie do zimowego miasteczka Twojego projektu. Obok niej możesz umieścić dzieciaki lepiące bałwana, a po sąsiedzku zaaranżować stoisko z choinkami. Dobór oraz układ elementów do tego projektu pozostawiamy oczywiście Twojej wyobraźni.

Wymiary
Głębokość 3,5 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 6 cm
Waga 0.036 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród