Dzieci z bałwanem – figurka bożonarodzeniowa jak za dawnych lat

Z sentymentem wspominasz czasy swojego dzieciństwa, gdy zimy były białe i mroźne? Jazda na sankach, bitwy na śnieżki – żal było siedzieć w domu, gdy tyle ciekawych zajęć czekało na zewnątrz. Figurka dzieci z bałwanem będzie wprawiała Cię w dobry nastrój właśnie poprzez skojarzenie z tamtym czasem przepełnionym beztroską. Chcesz stworzyć wyjątkowy, świąteczny kliemat w domu? Koniecznie zaproś tę dekorację do Twojego mieszkania.

Figurka bożonarodzeniowa przedstawiająca dzieci z bałwanem wyprodukowana jest z ceramiki - prezentuje się gustownie, a przy tym jest trwała. Można się jej długo przyglądać i za każdym razem odkrywać kolejne szczegóły. Tak wierne oddanie wyglądu oryginałów to spora zaleta miniaturki.

Gdy połączysz tę figurkę świąteczną z choineczką i światełkami, stworzysz radosną scenkę osadzoną w zimowym klimacie. Wspaniale będzie prezentowała się na plastrze drewna. Zyska szykowny wygląd, gdy nakryjesz ją szklanym kloszem. Miniaturkę możesz wykorzystać także do stworzenia własnej Świątecznej Krainy. Do Twojej dyspozycji jest spora kolekcja figurek, które będą jej wspaniałym dopełnieniem.

Wymiary
Głębokość 3,5 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.074 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród