Owocowa dekoracja do kuchni, jadalni i salonu

Ozdobne jabłko wpisuje się w modny trend wystroju wnętrza inspirowanego elementami natury. Kształt jabłka niemal wszystkim kojarzy się z pełnią lata i słońcem, a więc samymi przyjemnymi rzeczami. To wyjątkowe, ceramiczne jabłuszko to świetna ozdoba szczególnie do kuchni i jadalni. Jeżeli twoja kuchnia jest w stylu prowansalskim, skandynawskim lub rustykalnym - to tym lepiej! Oprócz jadalni i kuchni, można postawić je w salonie na półce.

Jabłko wykonane jest z doskonałej jakości ceramiki. Jego kształt do złudzenia przypomina prawdziwe, idealnie ukształtowane przez naturę.

Jabłko dekoracyjne ma biały kolor, a niewielki ogon jest czarny. Kształt i kolor jabłka może również służyć jako dekoracja we wnętrzach w stylu minimalistycznym. Wymiary jabłuszka to : 15 × 15 × 15 cm.

Białe jabłko (jedno lub kilka) świetnie będzie się prezentować w ciemniejszym wystroju – np. czerń, grafit, granat, bordo. Warto kupić kilka takich samych figurek jabłka i ułożyć je jako kuchenna dekoracja na kolorowym, złotym, srebrnym lub czarnym talerzyku.

Wymiary
Średnica 15 cm
Waga 0.671 kg
Do pobrania