Auto z pieskiem LED - dekoracja, która obudzi w Tobie pasję

Masz ochotę stworzyć świąteczną dekorację, która będzie inna niż wszystkie dotychczasowe? Zbuduj własną Świąteczną Krainę. Dekoracja - auto z pieskiem LED - stanowi jeden z elementów dostępnej u nas kolekcji figurek. Oprócz niego znajdziesz w niej także latarnie uliczne, choinki, domek Świętego Mikołaja, odśnieżarkę, kolędującą rodzinę, a także dzieciaki bawiące się na śniegu.

Miniaturowe auto z psem wykonane jest z ceramiki. Uwagę przyciąga jego czerwone zabarwienie oraz psiak siedzący na pace. Na jego łebku bez problemu zauważysz świąteczną czapkę. W bajkowej wiosce Świętego Mikołaja wszystko jest możliwe! Dekoracja ma wbudowane oświetlenie LED na baterie, dzięki czemu wyczaruje w Twoim wnętrzu przytulny klimat.

Czerwone autko z pieskiem podkreśli fantazyjny, radosny i beztroski charakter tworzonej przez Ciebie makiety zimowego miasta. Ty zdecydujesz, jak bardzo będzie rozbudowane. Możesz poprzestać na kilku elementach lub stworzyć imponującą konstrukcję, którą ustawisz pod choinką czy na komodzie. Bez względu na wielkość z pewnością będzie robiła wrażenie na Twoich gościach.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 5 cm
Wysokość 6 cm
Waga 0.086 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród