Stoisko z choinkami - dekoracja LED i wdzięczna zimowa scenka

Zimowe miasteczko to coraz chętniej wybierana dekoracja domu na Boże Narodzenie. Może mieć postać gotowej scenki lub samodzielnie stworzonej kompozycji złożonej z wielu miniaturowych figurek. Znajdziesz je w naszej kolekcji Świąteczna Kraina. Jeśli jednak wolisz jeden większy element, podświetlane stoisko z choinkami stanowi świetny wybór. Taką ozdobę możesz wyeksponować na stoliku kawowym lub blacie komody, gdzie będzie cieszyła oko domowników oraz gości.

Dekoracja w formie stoiska z choinkami posłuży Ci dłużej, niż przez jeden sezon - wykonana została z jakościowej ceramiki. Prezentuje się elegancko, ma należytą trwałość, a do tego łatwo jest ją utrzymać w czystości. Każdy jej element - począwszy od przyczepki, przez świetlną girlandę, aż po postacie oglądające ośnieżone drzewka - wywołuje uśmiech na twarzy.

W czasie świąt Bożego Narodzenia przystrojenie domu odgrywa kluczową rolę w budowaniu nastroju. Ceramiczne stoisko z choinkami wprowadzi do Twojego wnętrza ciepłą atmosferę. To zasługa zastosowanego w jego konstrukcji oświetlenia LED. Dzięki niemu uroda figurki będzie dobrze widoczna także po zmroku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz także inne figurki z kolekcji świątecznej.

Wymiary
Głębokość 13 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.72 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród