Figurka betonowa Lew – strażnik domowego ogniska

Lew to król sawanny. Stoi na straży jej porządku, a jego ostrzegawczy pomruk czy ryk dyscyplinuje pozostałe zwierzęta. Symbolizuje też wewnętrzną siłę, moc i odwagę. Figurka betonowa Lew z pewnościa przykuje uwagę gości i domowników. Przygotuj się też na pytania typu: ""Skąd masz taką świetną figurkę?"".

Dekoracyjny posążek jest masywny, a co za tym idzie, stabilny. Betonowa figurka została pomalowana na kolor miedziany z połyskującym, metalicznym wykończeniem. Będzie wyglądać świetnie we wnętrzach w stylu glamour, w otoczeniu bieli i szarości. Ma wymiary 22 x 13 x 22 cm. Stylowa ozdoba w kształcie lwa będzie strzegła Twoich książek, dokumentów na biurku, a także spokoju podczas wspólnego posiłku przy stole.

Ciężka dekoracja nie grozi przypadkowym przewróceniem przez najmłodszych lub innych czworonożnych przyjaciół. Jej surowy design będzie pasował szczególnie do mieszkania czy biura w stylu loftowym, glamour i nowoczesnym. W ciekawy sposób przełamie też klasyczną aranżację wnętrz. Przygarnij go, a na pewno da Ci się udomowić.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 28 cm
Do pobrania