Figurka betonowa Lew – na straży Twojego domu

Lew oznacza odwagę, wewnętrzną moc, energię i ambicję. Z tego względu był to też jeden z ulubionych symboli królowej nowoczesnej mody, Coco Chanel. Statuetka lwa znajdowała się w jej prywatnym apartamencie na honorowym miejscu. Zainspiruj się tą projektantką. Niech figurka betonowa Lew doda Twojemu wnętrzu elegancji i szlachetnego wyrazu.

Dekoracyjny posążek jest ciężki i masywny, przez co stabilny. Betonowa figurka została pomalowana czarną farbą z błyszczącym metalicznym wykończeniem. Pięknie uzupełni wnętrza w stylu glamour. Ma ona wymiary 22 x 13 x 22 cm. Będzie się wyraźnie odcinać zwłaszcza na tle bieli czy jasnej szarości ścian i mebli. Stylowa dekoracja formie lwa będzie pilnować Twoich książek na regale i osobistych dokumentów na biurku. Potowarzyszy też w jadalni i salonie, podczas wspólnego posiłku przy stole.

Surowy, minimalistyczny design przedmiotu wpasuje się w aranżację w stylu industrialnym, pałacowym i nowoczesnym. W interesujący sposób przełamie też klasyczny styl wnętrz. Przygarnij tego Lwa, a na pewno pozwoli Ci się udomowić.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 28 cm
Do pobrania