Mini figurka z latarnią i choinką – dekoracja i rozrywka na święta

Jak Ci się podoba pomysł zbudowania Świątecznej Krainy? Będzie stanowiła efektowną ozdobę Twojego domu na Boże Narodzenie. Dodatkowo jej tworzenie dostarczy Ci masę świetnej zabawy. Miniaturowa figurka świąteczna sprawdzi się jako część skonstruowanego przez Ciebie miasteczka. W pobliżu możesz zaaranżować kameralny park lub tętniący życiem bazarek.

Mini figurka z latarnią i choinką dostępna jest u nas w czterech wersjach. Każda z nich przedstawia inną scenkę. Wspólnym mianownikiem dla nich jest lampa uliczna oraz ośnieżone drzewko. Zmieniają się jedynie bohaterowi: dzieci lepiące bałwana, rodzina śpiewająca kolędy, para oraz dwie kobiety stojące obok skrzynki na listy. Wybierz ten motyw, który najlepiej wpisuje się w Twoją wizję zimowego miasteczka.

Ceramiczną figurkę świąteczną warto wykorzystać także do stworzenia eleganckiego stroika w szkle. Bazą dla takiej kompozycji może stanowić pojemnik w formie kuli, walca lub kształtnego pucharka na nóżce. Dobierz elementy, które podobają Ci sie najbardziej.

Figurka mini LED z latarnią i choinką dostępna jest w trzech różnych wzorach, przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru wzoru produktu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Głębokość 5 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.11 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród