Ciekawa ozdoba do nowoczesnego salonu

Ptaszek dekoracyjny pomoże złagodzić charakter wystroju salonu lub innego pomieszczenia. Motywy inspirowane naturą są według najnowszych trendów bardzo modne, dlatego możemy postawić na taki niewielki akcent, który odmieni oblicze pomieszczenia.

Ptaszek dekoracyjny nadaje się do salonu, sypialni, jadalni i innych domowych wnętrz. Dobrze prezentuje się w pomieszczeniach w aranżacjach klasycznych, rustykalnych, skandynawskich, boho. Taka ozdoba nadaje przyjemnej, domowej aury.

Dekoracyjny ptaszek wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki, wygląda bardzo delikatnie, ale jest wytrzymały. Łatwo utrzymać go w czystości. Ptak ma wyraźnie zaznaczone skrzydełka i nieco podniesioną głowę. Całość jest biała, jedynie w okolicach dzioba, końcówek skrzydeł i ogona lekko pozłacana. Wymiary wynoszą: 7,5 × 6 × 20,5 cm.

Złote elementy figurki sprawiają, że możemy wykorzystać ją w aranżacjach w stylu glamour. Użyj kilku figurek w ciekawej kompozycji lub postawić jedną w otoczeniu innych ceramicznych albo pozłacanych bibelotów.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 7,5 cm
Waga 0.099 kg
Do pobrania