Ceramiczny zając ze złotymi uszami – niebanalny dodatek

Święta wielkanocne i budząca się po zimie przyroda to odpowiedni moment, żeby wprowadzić do domowej przestrzeni dodatki, które podkreślą ten wyjątkowy okres.

 

Zając to jeden z symboli Wielkanocy. Nie sposób pominąć, go przygotowując świąteczny stół czy dekoracje. Figurka ceramiczna o wymiarach 7,5 x 7,5 x 24,5 cm to niezwykle efektowna ozdoba, którą możesz ustawić samodzielnie, jak i w zestawieniu z innymi dodatkami.

 

Ceramicznego zająca ze złotymi uszami możesz uczynić głównym elementem stroika, zdobiącego komodę w salonie, stół w jadalni czy witrynę w sypialni. Symbolizująca radość i odrodzenie ozdoba doskonale zaprezentuje się w towarzystwie wazonu z tulipanami, pisanek, bazi czy owsa.

 

Połączenie bieli i złotych akcentów na uszach zachwyci niebanalnym designem. Zając nada wnętrzu elegancję i wprowadzi świąteczną atmosferę.

 

Efektowna, wykonana z dbałością o detale figurka zająca ze złotymi uszami może być też całoroczną dekoracją pomieszczenia. Nowoczesną i modną ozdobą rozświetlisz i ożywisz domową przestrzeń.

 

Zachwyć domowników i odwiedzających cię gości urokliwym dodatkiem, podkreślającym wyjątkowość świąt.

 

Wymiary
Długość 7,5 cm
Szerokość 7,5 cm
Wysokość 24,5 cm
Waga 0.347 kg
Do pobrania