Filiżanka Manhattan – pasuje do każdej kuchni

Estetyczna filiżanka Manhattan to idealne naczynie na herbatę, kawę, cappuccino, kakao, a nawet zimne napoje w lecie. Jej pojemność z pewnością wystarczy Ci podczas śniadania, kolacji lub popołudniowego relaksu. Filiżanka Manhattan ma uniwersalny design, który pasuje do różnego typu zastawy. Sprawdzi się zarówno w towarzystwie szklanych jak i porcelanowych talerzy. Możesz uzupełnić swoją szafkę o komplet takich filiżanek bez względu na to, czy twoja kuchnia i jadalnia jest w nowoczesnym, klasycznym czy skandynawskim stylu.

Filiżanka Manhattan jest wykonana z wysokiej jakości szkła. Ma okrągłą podstawkę i rozszerza się ku górze jak kielich. Praktyczne uszko sprawdzi się w przypadku gorących napojów, nie poparzysz dzięki niemu dłoni. Filiżanka jest w kolorze transparentnym. Jej pojemność wynosi 320 ml.

Ta gustowna, szklana filiżanka jest ciekawym uzupełnieniem każdej kuchennej szafki. Najlepiej skompletować kilka, aby cała rodzina mogła jednocześnie raczyć się herbatą przy śniadaniu lub owocowym kompotem podczas letniego obiadu.

Wymiary
Waga 0.25 kg
Do pobrania