Filiżanka ze spodkiem Cottage Tiffany – elegancka kawka z pianką

Chwila relaksu z kawą może być jeszcze przyjemniejsza, jeśli przyrządzisz ją w ładnym naczyniu. Co powiesz na kolorową porcelanę? Filiżanka ze spodkiem Cottage Tiffany urzeka piękną kolorystyką i świetnie sprawdza się na co dzień.

Filiżanka ze spodkiem ma pojemność 300 ml i została wykonana z najwyższej jakości porcelany. Ten szlachetny materiał cechuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na zarysowania czy wysoką temperaturę. Komplet możesz więc bez obaw myć w zmywarce i używać go w kuchence mikrofalowej.

Uwagę zwraca tu przede wszystkim kolor, który można opisać jako rozbielony turkus. Nawiązuje on do barwy Tiffany Blue zdefiniowanej przez słynną markę biżuteryjną. Ciekawym uzupełnieniem całości ręczne zdobienia z użyciem metalicznego szkliwa – nakrapiany wzór i obwódka. Dzięki nim każdy komplet jest niepowtarzalny i pięknie połyskuje.

Jeśli wygląd porcelanowej filiżanki skradł Twoje serce, sprawdź też inne elementy kolekcji Cottage Tiffany dostępne w sklepie Black Red White. Znajdziesz tu między innymi talerze deserowe, kubki i naczynia do obiadu, więc możesz skompletować pełną zastawę.

Wymiary
Szerokość 8,5/16 cm
Waga 0.725 kg
Do pobrania