Firana Rebecca – ponadczasowy styl i wygoda

Firana nie tylko zdobi okno, ale pełni również wiele funkcji praktycznych – zapewnia dyskrecję, osłania przed ostrym światłem, a nawet redukuje pogłos. Ale jak uzyskać tyle korzyści bez uciążliwego upinania firan na karniszu? Oto dobry wybór – firana na szelkach Rebecca.

Klasyczna biała firana to doskonałe rozwiązanie, gdy często zmieniasz aranżację okien i potrzebujesz uniwersalnej „bazy” , którą połączysz z różnymi zasłonami. Dzięki delikatnie połyskującej nitce tkanina ładnie prezentuje się w dziennym świetle, a przy tym zapewnia więcej intymności. To firana gotowa do zawieszenia – nie musisz drapować materiału ani wpinać żabek. Szelki wszyte są z tyłu firany, dzięki czemu rurka karnisza jest zasłonięta i cała aranżacja nabiera lekkości. Aby firana jak najdłużej zachowała pierwotny wygląd, najlepiej prać ją w 30 stopniach i prasować po wewnętrznej stronie. To dość długa firana (140 x 300 cm), dlatego sprawdzi się w wysokich wnętrzach i gdy chcesz zasłonić okno od sufitu do podłogi.

Firana Rebecca to dobra propozycja do salonu w stylu skandynawskim, który wymaga stonowanej i subtelnej dekoracji okien. W bardziej przytulnych aranżacjach firankę warto zestawić z matowymi zasłonami o wyrazistej fakturze lnu.

Wymiary
Długość 300 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.75 kg
Do pobrania