Foremki do lodu – oryginalne kostki do napoju

Wiosną i latem chętniej sięgamy po orzeźwiające napoje. Woda z sokiem, kompot, mrożona herbata, pepsi, drinki – w ciepłe dni wypijamy dużo zimnych płynów. Czasami chcemy też, żeby napoje zostały ładnie podane – na przykład podczas urządzania urodzin, grilla, przyjęcia w ogrodzie a czasem także bez okazji, żeby sprawić sobie przyjemność. Pomogą w tym foremki do lodu, dzięki którym nasze kostki przybiorą fantazyjne kształty ulubionych owoców. Czasem możemy też zabarwić wodę przed zamrożeniem sokiem, który nada kostkom pięknego koloru i urozmaici wygląd zimnego napoju.

Foremki do lodu zostały zrobione z silikonu. Łatwo utrzymać je w czystości i nie ma problemu z wyciągnięciem kostek w całości. Foremki do lodu mają trzy różne wzory, dzięki którym kostki uzyskają kształt truskawki, ananasa lub pomarańczy. Kolory foremek to czerwony, pomarańczowy i żółty. Wymiary wynoszą: 18,5 × 14 × 1,7 cm.

Kolorowe foremki do lodu przydadzą się w każdej kuchni, szczególnie wiosną i latem. Kostki w kształcie owoców spodobają się zarówno dorosłym i dzieciom podczas letnich imprez pod gołym niebem.

Wymiary
Długość 18,5 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 1,7 cm
Waga 0.077 kg
Do pobrania