Forma na babkę Lukrecja – idealna na święta i na co dzień

Marzysz o idealnie wypieczonej babce drożdżowej jak z książki kucharskiej albo wspomnień z dzieciństwa? Potrzebujesz dwóch rzeczy: dobrego przepisu i odpowiedniej formy, która nada kształt słodkiej przekąsce. To pierwsze jest kwestią indywidualną, a to drugie masz w zasięgu ręki. To forma na babkę Lukrecja. Twoje wypieki nigdy nie były tak idealne, jak właśnie z naczyniami z tej kolekcji. Nowoczesna forma na babkę Lukrecja nawiązuje do tradycyjnego kształtu. Jest nie tylko funkcjonalna, ale także wspaniale wpisze się w wystroje współczesnych kuchni.

Forma na babkę Lukrecja została wykonana ze stali. Posiada charakterystyczne żłobienia, które mają nadać babce odpowiedni kształt i rozmiar. Jest oczywiście nieco unowocześniona, więc twoje wypieki mają szansę zachwycić domowników i gości w okresie świąt i nie tylko. Forma powstała z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Kolor – czarny. Średnica wynosi 22 cm.

Jeżeli lubisz pyszne wypieki i chcesz, żeby miały one idealny kształt, sięgnij po formę Lukrecja. Możesz też dokupić inne formy na ciasta z tej samej wyjątkowej kolekcji.

Wymiary
Długość 22 cm
Średnica 22 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.38 kg
Do pobrania