Tortownica z plastikową pokrywą i uchwytem – czerp radość z wypieków

Uwielbiasz piec i obdarowywać bliskich smakowitościami? Samodzielnie wykonany tort to nie tylko olbrzymia przyjemność dla solenizanta, ale też satysfakcja dla Ciebie. Nic przecież nie zastąpi domowych wypieków. Zadbaj o odpowiednie wyposażenie kuchni, żeby sprawnie i komfortowo przyrządzać ulubione ciasta i torty.

Tortownica to wykonany ze stali węglowej pojemnik, który zapewni odpowiedni kształt Twoim wypiekom. Jest ona gwarancją trwałości i solidności. Blacha nie odkształci się podczas pieczenia.

Powłoka non-stick – w którą wyposażona została tortownica – sprawi, że ciasto nie będzie przywierało. Nie przypali się i bez trudu je wyjmiesz. Forma jest idealna do pieczenia biszkoptów czy sernika na zimno, a także przekładanych masą tortów. Dzięki non-stick łatwo ją wyczyścisz. Zapomnij o szorowaniu przypalonych powierzchni.

 Szczelne zamknięcie to pewność, że wypieki nie będą suche i zachowają intensywny aromat przez długi czas.

Pokrywa z uchwytem to rozwiązanie, które sprawdzi się, kiedy będziesz chciał przewieźć ciasto lub tort na piknik czy przyjęcie. Mocne zatrzaski nie otworzą się podczas transportu.

Tortownica z uchwytem i pokrywą sprawi, że praca w kuchni stanie się przyjemnością, relaksem i zabawą.