Fotel Rezzo - wygodny i elegancki

Fotel Rezzo to kwintesencja elegancji i wygody. Miękki kształt, podwójne podłokietniki oraz wysokie oparcie wprost zachęcają do odpoczynku. Modna kolorystyka i stylowe przeszycia nadadzą Twojemu wnętrzu stylowego charakteru. Fotel Rezzo to dobry wybór do salonu, sypialni lub gabinetu.

To, co wyróżnia fotel Rezzo to oryginalny kształt nawiązujący do stylu retro. Siedzisko, podłokietniki i oparcie zostały wyłożone dodatkową poduszką, dzięki czemu możesz wygodnie się w nich zapaść i oddać lekturze lub zrelaksować przed telewizorem.

Ciemnozielona tkanina typu velevet jest niezwykle przyjemna w dotyku i pięknie odbija światło. Materiał jest także wyjątkowo łatwy do utrzymania w czystości. Szerokie siedzisko osadzone jest na smukłych drewnianych nogach w kolorze ciemny orzech. Stylowe i eleganckie wykończenie stanowią złote obwoluty.

Fotel Rezzo zachwyca wyrazistą kolorystyką i efektownym kształtem. To dobry wybór do pomieszczeń urządzonych w stylu vintage, boho lub glamour. Fotel ożywi także klasyczne aranżacje.

Wymiary
Szerokość 8 cm
Wysokość 84 cm
Głębokość 73 cm
Waga 20 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar