Fotel Hagen 2 - siedzisko, które pokochasz!

Fotel Hagen 2 zachwyci Cię miękkim siedzeniem, ciekawym designem oraz wysoką estetyką wykonania. Mebel może być uzupełnieniem większego zestawu wypoczynku z serii lub stanowić pojedynczy mebel, który umieścisz w kąciku kawowym, sypialni lub gabinecie.

To, co wyróżnia fotel Hagen 2 to klasyczny skandynawski styl oraz miękki i przyjemny materiał tapicerki. Do długiej lektury zachęca również komfortowe siedzisko oraz oparcie. Wyposażenie stanowią sprężyny bonell oraz formatka z pianką. Dzięki temu fotel jest nie tylko wygodny, ale także przyjazny dla Twojego kręgosłupa.

Głębokie i przytulne siedzisko zostało umieszczone na dekoracyjnych nóżkach wykonanych z drewna. Możesz wybierać między różnymi wariantami kolorystycznymi. W ofercie znajdują się takie kolory, jak wenge, orzech, olcha i buk. Z łatwością dobierzesz więc ten, który będzie najlepiej pasował do Twoich mebli.

Fotel Hagen 2 sprawdzi się jako uzupełnienie kanapy lub narożnika z tej samej serii. Możesz także dokupić do niego stylową pufę.

 

Cechy szczególne mebla:
• Fotel w stylu skandynawskim
• Idelnie pasuje do kanapy, narożnika Hagen 2
• Może stanowić pojedynczy mebel
• Drewniane nóżki
Wymiary
Szerokość 85 cm
Wysokość 94 cm
Głębokość 87 cm
Waga 33 kg
Do pobrania