Krzesło balkonowe z naturalnego rattanu z oparciem peacock. To nietuzinkowe krzesło z modnym oparciem w kształcie pawiego ogona to doskonały wybór, aby odmienić każdą przestrzeń zewnętrzną lub wewnętrzną. Mebel jest w całości wykonany z naturalnego rattanu, dzięki czemu jest niezwykle lekki i łatwo go przenieść z miejsca na miejsce. Połącz ten wyjątkowy element wystroju z innymi dodatkami inspirowanymi stylem boho, aby stworzyć wspaniałą i ponadczasową aranżację.

Szczegóły:

Typ produktu: Fotel
Styl: Boho
Kolor główny: Naturalny
Rodzaj materiału: Rattan
Materiał: Rattan
Materiał nóżek: Rattan
Materiał siedziska: Rattan
Podłokietniki: Nie
Wykończenie: Naturalne
Sztaplowane: Tak

Wymiary:

Głębokość: 61 cm
Wysokość siedziska: 39 cm
Szerokość: 74 cm
Wysokość: 88 cm
Powierzchnia siedziska: 50x53 cm
Waga: 3 kg
Maks. obciążenie: 100 kg

W ofercie: 1 x Krzesło

Cechy produktu: Odpowiedni do użytku na zewnątrz i wewnątrz, Solidna jakość wykonania, Solidnie wykonana plecionka, Wykonany z materiałów naturalnych, Lekki, łatwy do przenoszenia

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Produkt wykonany jest z materiałów wrażliwych na działanie warunków atmosferycznych, należy przechowywać go wewnątrz lub pod przykryciem, gdy nie jest użytkowany. Do poniższego produktu dołączamy szczegółową książeczkę pielęgnacji, dzięki której mebel będzie wyglądał jak najlepiej przez wiele lat. Sprawdź instrukcję konserwacji i wskazówki, jak prawidłowo dbać o swój nowy produkt – znajdziesz je obok instrukcji montażu. Ze względu na wykorzystanie materiałów naturalnych, każdy przedmiot może się nieznacznie różnić rozmiarem, kształtem lub kolorem. Te drobne różnice nie są wadą produktu, a jego cechą.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Rattan:
1.Czyścić wyłącznie suchą materiałową ściereczką, bez żadnych środków myjących.
Wymiary
Głębokość 61 cm
Szerokość 74 cm
Wysokość 88 cm
Do pobrania