Gałąź ozdobna

 

Gałąź ozdobna to modny trend aranżacji ostatnich miesięcy. Znajduje zastosowanie szczególnie w jasnych, przestrzennych pomieszczeniach. Wykorzystanie dekoracji z gałązki ozdobnej pięknie ożywia i ubogaca wnętrza każdego domu.

 

Gałązka jako element większej kompozycji

Gałązkę ozdobną można stosować we wnętrzach, kreując piękne kompozycje, dodając gałązkę ozdobną jako kluczowy element całości lub jako zagęszczenie bukietu. Jest to bardzo efektowny motyw dekoracyjny, który wpisuje się w ostatnie trendy. Wykorzystanie ozdobnych gałązek w dekoracji mieszkania to świetny pomysł na ekologiczne wykorzystanie dekoracji.

 

Uniwersalna ozdoba

Gałąź ozdobna posiada wysokość 86 centymetrów. Wykonana została z tworzywa sztucznego. Powstała z myślą o możliwości tworzenia ciekawych, pięknych i łatwych w utrzymaniu aranżacji roślinnych w pomieszczeniach w Twoim domu, miejscach pracy, restauracjach, gabinetach czy szkołach. Gałąź ozdobna jest bardzo łatwa w utrzymaniu. Można ją regularnie czyścić pod strumieniem bieżącej wody. Kolor nie odbarwia się, a sama gałązka nie ulega zniekształceniu.

Wymiary
Długość 86 cm
Szerokość 4 cm
Waga 0.03 kg
Do pobrania