Gałązka ozdobna – ogród zimowy w Twoim mieszkaniu

Odliczanie do świąt czas zacząć! Playlista z piosenkami świątecznymi umili Ci sprzątanie, przygotowywanie uczty dla rodziny i dekorowanie domu. Stylizując salon, sypialnię czy pokoik dziecięcy, wykorzystaj motywy roślinne. Obsypane złotymi drobinami gałązki dekoracyjne posłużą Ci na wiele sposobów.

Temat ogrodu zimowego łatwo będzie Ci wprowadzić do swoich wnętrz. Złota gałązka ozdobna przypomina oszroniony liść paproci. Listki pokryte są brokatowymi drobinami, które subtelnie połyskują w świetle. Gałązkę możesz wstawić do wysokiego szklanego wazonu, ale to nie jedyna możliwość ich wykorzystania. Złota gałąź o wysokości 47 cm i szerokości 12 cm będzie wyrazistym detalem dekoracyjnym. Obwiązując razem kilka sztuk z użyciem drucika, stworzysz stroik na stół lub girlandę do powieszenia w oknie czy na drzwiach.

Elegancka złota gałązka pomoże Ci uzyskać klimat glamour. Będzie wyglądać pięknie w połączeniu ze złotą zastawą stołową, czerwonymi lub bordowymi dodatkami i prawdziwymi gałązkami sosny.

Wymiary
Długość 47 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 2 cm
Waga 0.045 kg
Do pobrania