Gałązka ozdobna – całuj bliskich pod jemiołą

Jemioła jest symbolem zdrowia, pokoju i płodności. W starożytnej Grecji pocałunek pod nią zapowiadał zaślubiny i życie w szczęściu. Zwyczaj ten praktykowany jest podczas świąt również współcześnie, dlatego koniecznie zawieś ją u siebie w domu.Ta dekoracyjna gałązka świetnie zastąpi żywą jemiołę jeśli w ferworze przygotowań nie zdążyłeś jej zdobyć.

Wraz z innymi akcesoriami, pomoże Ci ona przygotować świąteczny, ciepły wystrój. Oszronioną, posrebrzaną gałązkę możesz powiesić, np. w oknie lub wstawić do minimalistycznego, szklanego wazonu. Połącz taki bukiet z cottonballsami lub złotym światłem świec i pachnącymi gałązkami żywej sosny, a stworzysz w swoim domu klimat magicznego zimowego lasu.

Ozdobną gałązkę jemioły możesz wykorzystać też w inny sposób. Sprawdzi się ona świetnie jako jeden z elementów stroika na świąteczny stół. Przyda się również przy wykonywaniu stylowej girlandy na okno lub drzwi. Możesz też, z użyciem większej ilości, zaaranżować “zieloną ścianę” w swojej sypialni lub wykorzystać ją przy zdobieniu zimowego stołu weselnego. Pojedyncza gałąź ma wymiary 70 x 30 x 8 cm.

Wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 8 cm
Waga 0.108 kg
Do pobrania