Gałązka dekoracyjna – ułóż zimowy bukiet

Akcesoria do stylizacji wnętrz w odcieniach złota i srebra nadają im niepowtarzalnego, magicznego klimatu. Szczególnie pięknie będą wyglądać w świątecznej aranżacji. Złota gałązka dekoracyjna pomoże stworzyć elegancką dekorację stołu.

Pojedyncza, rozłożysta gałązka będzie wyglądać doskonale w wersji minimalistycznej: w szklanym, transparentnym wazonie. Sprawdzi się również w kompozycji glamour z innymi elementami. Połącz gałązki z szyszkami, żywymi gałęziami sosny i bombkami, a uzyskasz ciekawą kompozycję.Sztuczna gałązka ozdobna z delikatnymi listkami będzie doskonałym elementem stroika na stół. Po przycięciu będzie zdobić opakowanie prezentu. Możesz też wykorzystać ją jako element do decoupage'u.

Pojedyncza sztuka ma długość aż 83 cm i szerokość 21 cm. Z uwagi na swoje wymiary będzie zauważalną i charakterystyczną ozdobą stołu na święta oraz komody w sypialni. Dekoracyjna złota gałąź jest na tyle uniwersalna, że znajdziesz dla niej zastosowanie także po sezonie świątecznym. Będzie ciekawym detalem np. podczas imprezy karnawałowej czy zimowego wesela.

Wymiary
Długość 83 cm
Szerokość 21 cm
Wysokość 2 cm
Waga 0.086 kg
Do pobrania