Gałązka ozdobna

 

Sztuczne odpowiedniki kwiatów, traw czy gałązek to absolutny hit aranżacji wnętrz tego roku. Ekologiczne rozwiązanie, pozwalające korzystać z piękna dekoracji przez cały rok, to wybór dla każdego kto chciałby przemycić elementy natury do swojego domu lub mieszkania.

 

Modna, ekologiczna kurtyna

Ozdobna gałązka zwisająca to sztuczny odpowiednik gałązki bluszczu. Ozdoba została wykonana z dbałością o jak najwierniejsze odwzorowanie detali występujących w przyrodzie. Uniwersalny styl gałązki pozwala wykorzystać ją na wiele sposobów. Możemy wykorzystać ją do stworzenia aranżacji w dowolnym wnętrzu, a także na balkonie czy tarasie. Zwisające gałązki mogą świetnie wyglądać jako konstrukcja umieszczona tuż pod sufitem. Zastosowanie kilku gałązek obok siebie sprawi, że uzyskamy popularną i modną kurtynę imitująca naturalny bluszcz.

 

Kreatywna aranżacja

Ozdobna zwisająca gałązka przystosowana jest do aranżacji w pozycji wiszącej. Długa łodyga, na której umieszczone są poszczególne gałązki wypełnione małymi listkami, pozwala na łatwy montaż w dowolnym miejscu. Całość wykonana została z tworzywa sztucznego i posiada długość 93 cm.

Wymiary
Długość 93 cm
Szerokość 18 cm
Waga 0.188 kg
Do pobrania