Garnek Berry – nowoczesna ozdoba twojej kuchni

Garnek Berry to znakomite uzupełnienie wyposażenia twojej kuchni. Swoim designem spełnia wymogi aktualnych trendów. Pasuje do nowoczesnych kuchni, ale w klasycznych wygląda równie dobrze. Najważniejsza jest jego funkcjonalność. Garnek Berry może być używany na różnych kuchenkach: gazowych, elektrycznych, indukcyjnych, ceramicznych. Ma pięciowarstwowe dno, szybko się nagrzewa i długo trzyma temperaturę gotowanych dań. Możesz przyrządzić w nim zupę, makarony, ryż, ziemniaki, dania typu leczo czy bigos.

Garnek Berry jest wykonany ze stali nierdzewnej z lustrzanym wykończeniem. Jego pokrywka wykonana jest ze szkła hartowanego, uchwyt jest ze stali. Uszka garnka są wygodne do chwytania, łatwiej dzięki temu przestawić go w inne miejsce. Kolory garnka to chrom i transparentny. Średnica wynosi 26 cm.

Garnki w chromowanym kolorze to prawdziwy hit w kuchennym wyposażeniu. Możesz dopasować do niego inne garnki z tej kolekcji lub zestawić go z innymi w chromowanym i srebrnym kolorze. Doda to twojej kuchni eleganckiego charakteru.

Wymiary
Długość 29 cm
Średnica 22 cm
Szerokość 23,5 cm
Wysokość 13,5 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania