Garnek ThermoPot – oszczędne i ekologiczne gotowanie

Wyjątkowy i nowoczesny garnek TermoPot przyda się w każdej kuchni, której użytkownicy stawiają na zdrowe jedzenie i zminimalizowanie zużycia energii. To, co charakteryzuje i wyróżnia garnek TermoPot to użycie izolacji próżniowej. Jej działanie jest podobne do działania termosu, czyli utrzymuje optymalnie wysoką temperaturę ugotowanego dania przez bardzo długi czas przy minimalnie grzejącym palniku. To doskonałe rozwiązanie szczególnie w domach, których mieszkańcy wracają o różnych porach i tak też jedzą. To praktyczne podejście do gotowania.

Garnek TermoPot jest zrobiony ze stali nierdzewnej. Skonstruowany jest tak, by działać na zasadzie termosu, dzięki czemu zużycie energii jest przy nim o połowę mniejsze. Dopasowana pokrywa również wykonana została ze stali nierdzewnej. Garnek i pokrywka mają duże, praktyczne uchwyty. Kolor – srebrny. Średnica – 24 cm. Pojemność – 5,2l.

Ten praktyczny garnek może być najnowocześniejszym sprzętem w Twojej kuchni. Możesz dobrać do niego komplet garnków tej samej marki, pasujący wizualnie i równie praktyczny w użytkowaniu.

Wymiary
Średnica 24 cm
Waga 2.55 kg
Do pobrania