Garnek Ultimo – gotuj w nowoczesny sposób

Solidny i przy tym elegancki garnek Ultimo świetnie sprawdzi się w kuchniach nowoczesnych i loftowych. Jest wygodny w użyciu, dzięki grubemu denku i ściankom łatwo nagrzewa się, bardzo długo trzyma temperaturę gotowanego dania. Garnek Ultimo to idealne naczynie do gotowania obiadu, szczególnie zup i dodatków. Praktyczne uchwyty nie nagrzewają się, dzięki czemu łatwo odcedzić zawartość lub przestawić go na inny palnik. Ten garnek ma jeszcze jeden duży plus – pasuje do wszystkich rodzajów kuchenek, nawet indukcyjnych.

Garnek Ultimo został wykonany z aluminium. Jego pokrywka zrobiona jest ze szkła a dość gruby rant i uchwyt na górze są silikonowe. Garnek nagrzewa się równomiernie. Praktyczny otwór w pokrywce służy do odparowania i odcedzania potraw. Można myć go w zmywarce, dzięki czemu łatwo będzie utrzymać go w idealnej czystości. Kolor garnka – czarny. Średnica to 20 cm.

Jeżeli chcesz, żeby twoja kuchnia stała się nowoczesnym miejscem, skompletuj garnki Ultimo o różnych szerokościach. Są wytrzymałe, praktyczne i będą ci służyć przez długie lata.

Wymiary
Długość 32 cm
Szerokość 20 cm
Średnica 20 cm
Wysokość 10 cm
Pojemność 2,3l
Waga 1.261 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Ambition