Głośnik bezprzewodowy MAXTON MX30 OLIFANT

MAXTON MX30 OLIFANT to głośnik bezprzewodowy bluetooth o designerskim wyglądzie, do którego możesz podłączyć swój telefon. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon oraz funkcję głośnomówiącą.

Wyjątkowy design

Głośnik bezprzewodowy MAXTON MX30 OLIFANT przykuwa uwagę swoim designem. Jego obudowa w kształcie słonia wykonana została z certyfikowanego buku australijskiego i orzecha włoskiego, więc wpisuje się w eko trendy i troskę o dobro środowiska naturalnego. Elegancki głośnik bluetooth znajdzie dla siebie miejsce w każdym pomieszczeniu, będąc przy tym oryginalnym elementem dekoracyjnym wnętrza.

Praktyczna funkcjonalność

Bezprzewodowy głośnik bluetooth posiada wbudowany mikrofon i funkcję głośnomówiącą. Dzięki temu jest on praktycznym wyposażeniem telefonu. Urządzenie umili Ci czas spędzany w domu i poza nim, bo czas jego pracy pomiędzy ładowaniem wynosi aż do 8 godzin. Trąba słonia została zaprojektowana i wyprofilowana w taki sposób, by posłużyć jako uchwyt do telefonu. Takie rozwiązanie sprawdzi się podczas oglądania filmu lub rozmowy przy połączeniu wideo.

Wymiary
Długość 13,6 cm
Szerokość 5,5 cm
Wysokość 8,6 cm
Waga 0.49 kg
Do pobrania