Głośniki drewniane USB 2.4 czarne YENKEE– bo wygląd ma znaczenie

W akcesoriach komputerowych cenisz sobie nie tylko funkcjonalność, ale też nowoczesny design? Jednocześnie zależy Ci na wytrzymałym sprzęcie, który sprawdzi się podczas oglądania filmów, grania w gry i słuchania muzyki? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, postaw na głośniki Yenkee USB 2.4 . Charakteryzują się one modnym wyglądem, dobrej jakości dźwiękiem oraz mają uniwersalne zastosowanie.

Drewniane głośniki komputerowe wykorzystasz w domu, szkole, a także biurze. Innymi słowy: wszędzie tam, gdzie liczy się sprzęt audio dobrej jakości. Prostokątna, hebanowa konstrukcja sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych, industrialnych, a także tych utrzymanych w klasycznym stylu. Drewniana obudowa sprawia, że głośniki biurkowe, mimo swej niewielkiej wagi (530 g), są wytrzymałe i stabilne.

Zapomnij o przejściówkach i sterownikach! Kompaktowe głośniki 2.4 do komputera podłączysz za pomocą tradycyjnych złączy: USB i jack 3,5mm. Znajdujący się na kablu pilot głośności ułatwia sterowanie zestawem, w tym jego włączanie i wyłączanie. Nie musisz więc za każdym razem podłączać kompletu kabli do komputera, jeśli chcesz cieszyć się dźwiękowymi doznaniami w filmach czy grach. Co więcej, kolumny głośnikowe USB wyposażono w technologię Plug & Play, dzięki której nadają się one do użytku od razu po wyjęciu z opakowania.

Yenkee USB 2.4 - wymiary
Długość 8,5 cm
Szerokość 8,5 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.541 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne