Głośniki drewniane USB 2.0 czarne YENKEE – bo wygląd ma znaczenie

W akcesoriach komputerowych cenisz sobie nie tylko funkcjonalność, ale też nowoczesny design? Jednocześnie zależy Ci na wytrzymałym sprzęcie, który sprawdzi się podczas oglądania filmów, grania w gry i słuchania muzyki? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, postaw na głośniki drewniane USB 2.0 czarne YENKEE. Charakteryzują się one modnym wyglądem, dobrej jakości dźwiękiem oraz mają uniwersalne zastosowanie.

Drewniane głośniki komputerowe wykorzystasz w domu, szkole, a także biurze. Innymi słowy: wszędzie tam, gdzie liczy się sprzęt audio dobrej jakości. Prostokątna, hebanowa konstrukcja sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych, industrialnych, a także tych utrzymanych w klasycznym stylu. Drewniana obudowa sprawia, że głośniki biurkowe, mimo swej niewielkiej wagi (530 g), są wytrzymałe i stabilne.

Zapomnij o przejściówkach i sterownikach! Kompaktowe głośniki 2.0 do komputera podłączysz za pomocą tradycyjnych złączy: USB i jack 3,5mm. Znajdujący się na kablu pilot głośności ułatwia sterowanie zestawem, w tym jego włączanie i wyłączanie. Nie musisz więc za każdym razem podłączać kompletu kabli do komputera, jeśli chcesz cieszyć się dźwiękowymi doznaniami w filmach czy grach. Co więcej, kolumny głośnikowe USB wyposażono w technologię Plug & Play, dzięki której nadają się one do użytku od razu po wyjęciu z opakowania.

Yenkee USB 2.4 - wymiary
Długość 8,5 cm
Szerokość 8,5 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.541 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne