Gniazdo elektryczne WIFI Link2Home – wprowadź technologię smart do swojego domu!

Gniazdko elektryczne WIFI Link2Home to sposób na wprowadzenie inteligentnego zarządzania urządzeniami elektrycznymi w Twoim domu. Niewielkie gniazdko z dostępem do WiFi zapewnia całe spektrum możliwości, które pozwolą CI zaoszczędzić na rachunkach oraz zapewnią kontrolę nad pracą urządzeń, nawet jeśli jesteś poza domem.

Inteligentne gniazdko WIFI Link2Home możesz połączyć z aplikacją do zarządzania urządzeniami elektronicznymi w Twoim domu. Niewielkie gniazdo podpowie Ci między innymi, ile energii elektrycznej zużywasz i które sprzęty pochłaniają najwięcej prądu.

Połączenie z WiFi pozwoli CI także kierować pracą urządzeń w trybie zdalnym. To nie tylko wygoda, ale także bezpieczeństwo. Do gniazdka możesz podpiąć m.in. żelazko i nie martwić się, czy zostawiłeś je włączone, czy nie. Zdalne sterowanie pozwoli Ci także symulować obecność w domu podczas urlopu.

Gniazdko elektryczne WIFI Link2Hom pozwoli Ci wprowadzić technologię smart do Twojego domu. Niewielkie białe urządzenie prezentuje się estetycznie i pasuje do każdego wnętrza.

Wymiary
Szerokość 6 cm
Wysokość 22 cm
Waga 0.14 kg
Do pobrania