Bukiet goździk

 

Goździki to skromne i niepozorne kwiaty, które zachwycają swoim pięknem i delikatnością. To kwiaty, które każdy z nas chciałby mieć w swoim domu, a dzięki ich sztucznym odpowiednikom możemy cieszyć się ich wyglądem przez cały rok.

 

Elegancki bukiet

Bukiet goździków to sztuczny odpowiednik prawdziwych kwiatów. Wykonany jest z tworzywa sztucznego oraz weluru. Materiały przeznaczone do stworzenia kompozycji są wysokiej jakości, co przekłada się na wytrzymałość i stabilność dekoracji. Bukiet goździków występuje w dwóch kolorach — białym oraz czerwonym. Małe kwiatki umieszczone na grubej łodydze będą świetnie wyglądać w każdym pomieszczeniu, w którym brakuje elementów pięknej natury.

 

Piękna ozdoba na każdą kieszeń

Bukiet goździków ma wymiary 43 cm wysokości x 10 cm szerokości. Bukiet, dzięki swoim wymiarom, jeszcze dokładniej odzwierciedla naturalny odpowiednik. Precyzyjne odwzorowanie pojedynczych kwiatów sprawia, że bukiet świetnie prezentuje się jako samodzielna dekoracja. Możemy z powodzeniem umieścić go w wazonie i pozostawić w centralnym miejscu pomieszczenia, jako główna dekoracja stołu w jadali czy kuchni.

Wymiary
Długość 43 cm
Szerokość 10 cm
Waga 0.098 kg
Do pobrania