Świąteczna gwiazda srebrna 10LED 3AA - prosta i efektowna ozdoba świąteczna

Ozdoby świąteczne to nie tylko światełka choinkowe, błyszczące bombki czy makiety szopek bożonarodzeniowych. Jeśli szukasz dekoracji prostej, a zarazem efektownej, świetnym wyborem będzie świąteczna gwiazda srebrna 10LED 3AA. Sprawdzi się ona zarówno na wigilijnym stole, jak i kominku czy regale. Dodatkowa zawieszka pozwala na powieszenie jej w oknie lub na ścianie, w otoczeniu innych dekoracji świątecznych.

Ozdoba w formie siedmioramiennej gwiazdy wykonana została z papieru i bawełny, czyli ekologicznych materiałów nadających się do recyklingu. Dzięki 10 wbudowanym wewnątrz diodom LED ta dekoracja świąteczna emituje światło o ciepłej barwie, co wprowadzi do Twojego wnętrza odpowiedni nastrój podczas wieczerzy wigilijnej.

Nie musisz martwić się o wysokie zużycie prądu czy szukanie wolnego gniazdka, bowiem świąteczna gwiazda w kolorze srebra zasilana jest bateriami AA. Wbudowany timer ułatwia korzystanie z lampek. Po 6 godzinach świecenia diody automatycznie gasną i włączają się ponownie po upływie 18 godzin.

Wymiary
Średnica 60 cm
Waga 0.293 kg
Do pobrania