Lampa wisząca Nygarden – promienna dekoracja na święta

Do spotkania rodzinnego jeszcze daleko, a Ty już zastanawiasz się, jak przystroić dom? I bardzo dobrze – pomysłowej aranżacji nie warto odkładać na ostatnią chwilę, bo później zabraknie czasu. Jeśli więc szukasz pomysłu na odświeżenie wnętrza, mamy dla Ciebie propozycję – oto lampa wisząca Nygarden.

Aby przybrać cztery kąty w zimowe szaty, nie musisz sięgać po złote dodatki czy multikolorowe girlandy – wystarczy… papier. Właśnie z tego materiału została wykonana lampa - gwiazda. W rezultacie dekoracja jest na tyle lekka, że możesz zawiesić ją gdziekolwiek – nawet na karniszu czy barierce schodów. To dość duża lampa (średnica 52 cm), dlatego szybko stanie się główną atrakcją pomieszczenia. Gwint na żarówkę (E 14, max 25 W) jest tak umieszczony, że ramiona gwiazdy emanują bardzo łagodnym światłem, sprzyjającym rodzinnej atmosferze.

Z uwagi na dość długi kabel dekoracyjna lampa Nygarden pozwala stworzyć efektowne instalacje – możesz zawiesić ją w dużym oknie, aby dom emanował wyjątkowym klimatem także na zewnątrz. Gwiazdę możesz zainstalować również na ścianie – nad stołem, za łóżkiem lub wszędzie tam, gdzie brakuje Ci wyjątkowego akcentu.

Wymiary
Długość 350 cm
Średnica 52 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania