Gwiazda wisząca Saturnus – nie przegap pierwszej gwiazdki

Pierwsza gwiazdka na niebie oznacza, że już czas zasiąść do uroczystej kolacji. Świąteczny nastrój stworzą Twoi bliscy zgromadzeni przy jednym stole, a podkreślą go doskonale dobrane ozdoby. Jeśli marzy Ci się urokliwa zimowa aranżacja domu, zdecyduj się na gwiazdę wiszącą Saturnus. Dzięki niej magiczny klimat zagości nie tylko w Twoim salonie czy sypialni, ale również w biurze, sklepie czy pracowni. Czerwona lampa w kształcie gwiazdy przyda się również jako dekoracja na zimowe wesele czy imprezę sylwestrową. Będzie wyglądać przepięknie z innymi złotymi lub np. ciemnozielonymi ozdobami.

Papierowa lampa w kształcie gwiazdy to lekki, siedmioramienny model lampy z ażurowymi otworami. Dzięki dyskretnej zawieszce możesz powiesić ją w oknie (na karniszu), na ścianie czy na suficie – samodzielnie lub w połączeniu z kilkoma innymi gwiazdami. Znajdziesz je również w innych rozmiarach oraz kolorach, np. białej czy czerwonej.

Lampa posiada wysokość i średnicę po 45 cm. W zestawie nie znajduje się świetlówka. Dobierz do niej źródło światła E14 o mocy max. 25W. Zaświeć ją i daj wszystkim sygnał, że już niedługo święta!

Wymiary
Długość 15 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 45 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania