Hantel Tiguar PU 20 kg – wszechstronne i niezastąpione narzędzie treningowe

Hantle są uniwersalnymi narzędziami treningowymi. Mogą być stosowane zarówno w domu, jak i w siłowni, dzięki czemu masz pełną swobodę użytkowania w wygodnym dla siebie miejscu. Dostępność różnych rozmiarów i wag hantli umożliwia dostosowanie obciążenia do swojego poziomu.

Hantel Tiguar wykonany został z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne poliuretanu PU. Masz pewność, że będzie towarzyszył w Twoich treningach przez długi czas.

Hantle Tiguar charakteryzują się prostymi gryfami o jednakowej długości (15,2 cm) i radełkowanej powierzchni, co gwarantuje pewność chwytu podczas wykonywanych ćwiczeń niezależnie od wybranej wagi.

Trening z hantlami angażuje różne grupy mięśniowe jednocześnie, wymagając od ciała synchronizacji i koordynacji ruchowej. Regularne wykonywanie ćwiczeń z nimi poprawia interakcję między mózgiem a mięśniami, co może przyczynić się do ogólnej poprawy koordynacji ruchowej.

Hantle, niezależnie od założonych celów, mogą być skutecznym wsparciem w osiągnięciu upragnionej formy. Dodaj je do swojego treningowego arsenału i ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie przyniosą Twojemu ciału.

Hantle dostępne są w wagach: od 2.5 kg do 50 kg (rosnących co 2,5 kg) oraz od 1 kg do 10 kg (rosnących co 1 kg).

Wymiary
Długość 30 cm
Średnica 17,5 cm
Waga 20.5 kg
Do pobrania