Stołek barowy Cepelia – hoker jak delikatna koronka

Szukasz hokera w stylu glamour? Dobrym pomysłem będzie stołek barowy Cepelia z niesamowitym, ażurowym siedziskiem. Wniesie do Twojego mieszkania nutę elegancji i finezji, służąc nie tylko jako praktyczny mebel, lecz także oryginalna ozdoba.

Pierwszym, co przyciąga wzrok, jest design hokera, a konkretnie ażurowy wzór siedziska przywodzący na myśl misterne koronki. Element ten zrobiony jest z polipropylenu – trwałego tworzywa, które wykazuje się podwyższoną odpornością na uszkodzenia i jest łatwe w czyszczeniu. Dwa wybarwienia pozwalają wybrać wariant lepiej pasujący do wnętrza. Wysokość siedziska wynosi 83 cm.

Przeciwwagę dla zdobnego siedziska stanowi prosty stelaż z chromowanego metalu. Materiał ten sprawia, że całość zyskuje nowoczesny charakter i świetnie łączy się na przykład z szafkami kuchennymi w wysokim połysku.

Hoker z oparciem zapewnia dużą wygodę – komfortowo zjesz na nim ciepłe śniadanie, popijając aromatyczną kawą. Niech nie zmyli Ci delikatna konstrukcja – mebel wytrzymuje obciążenie do 120 kg. Doskonale więc sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w eleganckiej kawiarni czy restauracji.

Wymiary
Długość 61 cm
Szerokość 54 cm
Wysokość 119 cm
Waga 8 kg
Do pobrania