Mebel, który pasuje do nowoczesnej kuchni i jadalni

Hoker Trix to mebel, który kojarzy się z wnętrzami barowymi. I całkiem słusznie, ponieważ jego design pozwala umiejscowić go właśnie w takim miejscu. Kolejnym wnętrzem, gdzie hoker sprawdzi się na pewno jest kuchnia lub jadalnia w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i loft. Szlachetna tkanina obiciowa sprawia, że może pasować on do pomieszczenia glamour.

Miły w dotyku aksamit, stanowiący obicie siedziska hokera, zwiększa wrażenie komfortu podczas użytkowania. Można wygodnie oprzeć się, bez obawy że krzesło będzie niestabilne. Ozdobne przeszycia dopełniają całości.

Stelaż hokera Trix jest metalowy, a siedzisko obite zostało aksamitną tkaniną. Szlachetności dodają tutaj przepikowania w kształcie rombów, które stanowią dyskretną ozdobę. Wysokie nóżki są połączone metalowymi elementami, co dodaje stabilności. Zgrabnie wyprofilowane oparcie jest bardzo wygodne. Mebel jest cały czarny (obicie i stelaż). Wymiary wynoszą: 109 × 78 × 45 × 42 cm.

Czarny hoker sprawdzi się w minimalistycznej kuchni i oszczędnej kolorystyce, szczególnie przy kuchennej wysepce, gdzie pod designerskim oświetleniem z przyjemnością wypijesz filiżankę dobrej kawy.

Wymiary
Szerokość 45 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 109 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble