Eleganckie krzesło do jadalni i pubu

Wysoki i elegancki hoker Trix to mebel idealny na potrzeby domowe i komercyjne. Niezastąpiony w jadalni i kuchni, sprawdzi się również w barze, kawiarni i restauracji. Ma stylowy design, bez trudu wpisuje się w stylistykę nowoczesną i loftową, ale może stać nawet w pomieszczeniu glamour.

Stabilny hoker Trix dba o twój komfort podczas siedzenia, jego mocny stelaż utrzymuje całą konstrukcję, sprawiając, że mebel jest wygodny i stabilny. Aksamitne obicie ozdobione jest przeszyciami w kształcie rombów, co nadaje całości eleganckiego wyrazu. Stelaż hokera wykonany jest z lakierowanego metalu, a tkanina obiciowa to aksamit. Bardzo wysokie nóżki są połączone krzyżakowo w połowie.

Siedzisko jest wygodnie wyprofilowane, mebel nie posiada podłokietników. Ozdobne przepikowania dodają mu charakteru. Kolor to głęboki odcień szarości (siedzisko) i czarny mat (stelaż). Wymiary: 109 × 78 × 45 × 42 cm.

Szary Hoker Trix odnajdzie się w nowoczesnym wystroju i stonowanej kolorystyce np. czerni, szarości i bieli. Dla kontrastu można postawić go w kolorowej aranżacji na tle żółci, oranżu lub fuksji.

Wymiary
Szerokość 45 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 109 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble