Jajko flokowane – samodzielna ozdoba lub część świątecznej kompozycji

Wielkanocne ozdoby pozwalają poczuć atmosferę świąt i przypominają o nadchodzącej wiośnie. Warto poświęcić trochę czasu, by odmienić wnętrze w tym wyjątkowym okresie. Sięgnij po dodatki, które zauroczą odwiedzających Cię gości.

 

Jajko flokowane o wysokości 14 cm perfekcyjnie współgra z popularnymi, wielkanocnymi ozdobami takimi jak dekoracyjna trawa z jajeczkami, żółte tulipany, pisanki czy bazie. Może być ono częścią świątecznej kompozycji, stanowiąc doskonałą bazę aranżacyjną.

 

Jeżeli lubisz kreatywne i niesztampowe rozwiązania, to wykorzystaj flokowane jajko do stworzenia dekoracji, która wyróżni wnętrze salonu, jadalni lub przedpokoju. Przewiązana taśmą ozdoba doskonale uzupełni domową przestrzeń, nadając jej niepowtarzalny świąteczny klimat.

 

Stwórz element aranżacji, którego nie sposób przeoczyć i wzbogać wystrój stołu w jadalni, witryny w salonie czy kuchennej szafki.

 

Efektowne jajko flokowane łatwo wpasujesz w każdą stylistykę. Wykaż się inwencją i skomponuj wyjątkową kompozycję, która nada wnętrzu wiosenną energię.

 

Wymiary
Szerokość 10 cm
Wysokość 14 cm
Waga 0.34 kg
Do pobrania