Karafka Silver Krosno – elegancki sposób serwowania trunków

Podanie wina lub innego szlachetnego napoju to sztuka, którą warto opanować do perfekcji przed zbliżającą się uroczystością. Karafka Silver Krosno wykona połowę pracy za Ciebie – przelej do niej trunek, a unikniesz kłopotliwego posługiwania się korkociągiem przy gościach. Naczynie jest poręczniejsze niż butelka i sprawi, że bez wysiłku zaserwujesz napój jak doświadczony sommelier.

Karafka na alkohol Silver to luksusowa propozycja najsłynniejszego polskiego producenta szkła stołowego – Krosno Glass S.A. Szeroka opaska w kolorze srebra sprawia, że serwowany alkohol nabiera szlachetniejszego wyrazu, a aranżacja stołu zyskuje biżuteryjną dekorację.

Karafka Silver Krosno nie byłaby w pełni praktyczna, gdyby nie stożkowaty korek, który zabezpiecza zawartość przed wietrzeniem i rozlaniem. Idealnie przejrzyste szkło nie przekłamuje barwy trunku, pozwala w pełni docenić jego konsystencję i klarowność.

Elegancka karafka z korkiem to dobry pomysł na podarunek z okazji ślubu lub okrągłego jubileuszu – jeśli chcesz, dodaj do prezentu zestaw kieliszków lub butelkę trunku. Tak wykwintne naczynie możesz wykorzystać również do dekoracji salonu lub gabinetu, wystarczy wstawić je do szklanej gabloty albo ulokować na niewielkim stoliku.

Wymiary
Pojemność 750ml
Waga 1.21 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Krosno Glass S. A.