Karafka do octu Optima – włoska karafka prosto do Twojej kuchni

Jeśli uwielbiasz dopieszczać potrawy różnego rodzaju dodatkami i przyprawami, w Twojej kuchni nie może zabraknąć odpowiedniego naczynia do octu. Cenisz stylowy design i włoskie produkty? Karafka do octu Optima skradnie Twoje serce.

Akcesorium wykonano we włoskiej hucie szkła Luigi Bormioli. Odpowiednio wyprofilowany, cienki dziubek umożliwi Ci precyzyjne dozowanie octu. Dzięki temu użyjesz dokładnie tyle produktu, ile potrzebujesz. Końcówka karafki do octu doskonale sprawdzi się też do dekoracji potrawy – uformuje idealną, cienką smugę.

Szklana karafka będzie nie tylko przydatnym akcesorium, lecz także subtelną dekoracją. Szkło zespoli się z każdym wnętrzem – zarówno tym klasycznym, jak i nowoczesnym. Lekko odbije światło, a jednocześnie efektownie zaprezentuje, co znajduje się w środku. Postaw ją w widocznym miejscu na blacie, a zyskasz stylową ozdobę. Karafka do octu Optima sprawdzi się również podczas przyjęć i uroczystych obiadów. Udekoruje stół w jadalni, a jednocześnie pozwoli Twoim gościom dowolnie doprawić potrawę. Pięknie zaprezentuje się w towarzystwie butelki białego wina.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 18 cm
Pojemność 250ml
Do pobrania