Karafka z korkiem Krosno - uprzyjemnij wspólne chwile

Chcesz nadać domowym i plenerowym spotkaniom wyjątkowy charakter? Podać wino w piękny sposób? Świetnym wyborem będzie karafka z korkiem Krosno, której obecność na stole lub piknikowym kocu urzeknie Twoich przyjaciół.

Aranżacja stołu na spotkania towarzyskie to znakomita zabawa, ale też wyzwanie. Dokładasz wszelkich starań, by zastawa, naczynia i podane w nich potrawy świetnie wyglądały i spełniały oczekiwania gości. Tak samo wygląda sytuacja z prezentacją alkoholu. Czas, by standardowe butelki zastąpiła stylizowana karafka. Idealnie sprawdzi się w tej roli model znanej marki Krosno. Wykonana z wysokiej jakości, przejrzystego szkła, pięknie wydobywa barwę wina. Rozszerzony dołem kształt odpowiada nie tylko za oryginalny wygląd, lecz także skutecznie zwiększa jej stabilność. Za zamknięcie służy zgrabny, klasyczny korek.

Szklana karafka wspaniale odnajdzie się w towarzystwie smukłych kieliszków od wina oraz białych, ceramicznych talerzyków. Stylowo zaprezentuje się również w pobliżu drewnianej deski do serów czy pieczywa. Dodaj kwiaty, owoce i gotowe!

Wymiary
Waga 1.57 kg
Do pobrania